Karbantartási vezető

Munkavégzés helye

Pécs Baranya Magyarország

Egyéb, Termelés

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
5+ év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Karbantartási vezető állásodat Baranya megyében!

Karbantartási vezető pozícióba keressünk az új kollégát pécsi partnerünk részére. Ha te vagy az a szakember, aki szereti a kihívásokat, és nap mint nap azon dolgozik, hogy a gépek és folyamatok mindig a legmagasabb szinten működjenek, akkor Téged keresünk!

A gyártáshoz elengedhetetlen, hogy a gépek és berendezések zökkenőmentes működjenek, ezért van szükség egy tapasztalat kollégára, aki:

  • megtervezi a gyár karbantartási tevékenységét

  • irányítja, felügyeli a karbantartók napi munkáját

  • elkészíti a termelő és nem termelő berendezések karbantartási tervét

  • kapcsolatot tart a partnerekkel és alvállalkozókkal

  • felkészül az esetleges hatósági ellenőrzésekre

  • koordinálja a cég hulladékkezelését, gépjármű és targonca parkját

  • koordinálja a beruházásokat (pl. új gép beszerzése, ingatlan beruházás)

  • kiépíti a megelőző karbantartási folyamatokat

  • karbantartási mérőszámokat vezet be és működtet

Már alig várod, hogy jelentkezz? Mi az alábbiakat fogjuk keresni egy jelöltben:

  • felsőfokú végzettség műszaki területen

  • minimum 3-5 év tapasztalat fémipari karbantartásban

  • tárgyalási szintű német vagy angol nyelvismeret

  • B kategóriás jogosítvány

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Ahhoz, hogy a fenti feladatokat motiváltan tudd ellátni:

  • versenyképes fizetés + cafeteria
  • kötetlen munkaidő
  • karrierfejlesztési lehetőségek egy vezető vállalatnál
  • dinamikus és inspiráló munkakörnyezet

Kapcsolattartó

Fenyősi Zsófia

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!