Gyártásfejlesztő-támogató mérnök

Munkavégzés helye

Budapest Budapest Magyarország

Egyéb, azonnali munka, hrsoftware.category.2230

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Gyártásfejlesztő-támogató mérnök állásodat Budapesten!

Teljes körű, integrált csőhálózati megoldásokat kínáló partnerünk részére keresünk Gyártástámogató-fejlesztő mérnök pozícióra munkatársat!

Milyen feladatok várnak rád?

  • Műszaki problémák megoldása, gépek és berendezések karbantartása és javítása

  • Gépek műszaki rendelkezésre állásának biztosítása és fejlesztése

  • A műszaki vezető által meghatározott célok szerinti gépek üzemeltethetőségének és hatékonyságának növelése

  • Kapcsolattartás szállítókkal, új beszállítók felkutatása

  • Gyártással kapcsolatos műszaki analízisek készítése és dokumentálása

  • Kapcsolattartás a külföldi központi műszaki osztállyal

  • Minőségbiztosítási előírások betartása

  • Műszaki dokumentációk kezelése és naprakészen tartása

  • Gyártási problémák elemzése és javítása

  • Együttműködés más területekkel a vállalaton belül

  • Biztonságtechnikai tervek elkészítése és jóváhagyása

  • LEAN rendszerek támogatása

  • Munkavédelmi előírások betartása

  • Szerszámok beüzemelésének koordinálása és ellenőrzése

  • Felújítási és beüzemelési projektek szervezése és végrehajtása

  • Gépbeszerzések és új technológiák telepítésének támogatása

  • Oktatási és üzemeltetési dokumentációk készítése

Amennyiben az alábbiakkal rendelkezel, akkor biztos a siker:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Minimum 3 év ipari, üzemi tapasztalat

  • AutoCAD/Solidworks-ben való jártasság

  • Középfokú angol nyelvismeret

  • B kategóriás jogosítvány

Amit partnerünk ajánl munkádért cserébe:

  • Korrekt bérezés

  • Éves bérfejlesztés

  • Belső ajánlási program jutalom

  • Éves, teljesítményalapú bónuszrendszer

  • Munkába járás támogatás

  • Stabil, megbízható, folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat

  • Céges rendezvények

Munkavégzés helye: Budapest X. kerülete

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig, heti 40 óra (kezdés: 7:10-8:45 között)

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Szimpatikusnak találod? Akkor várjuk jelentkezésedet önéletrajz csatolásával! :)

Kapcsolattartó

Slajchó Adél

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!