Gépkezelő

Munkavégzés helye

Pilisvörösvár Pest Magyarország

Fizikai munka, Betanított munka, Termelés

Minimum végzettség
Szakmunkás
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Gépkezelő állásodat Pest megyében!

Partnerünk már több, mint 30 éve van jelen a hazai építőanyag piacon. Mi sem bizonyítja jobban stabilitásukat és megbízhatóságukat, mint ez a hosszú idő. Ha számodra is lényeges a biztos háttér, akkor itt az ideje jelentkezned erre a lehetőségre! Gépkezelőket keresünk 2 műszakos munkarendbe.

Feladataid lesznek:

  • alapanyag összekészítések, csomagolóanyagok előkészítése, címkézése az üzemben

  • az elkészült vakolatok kiszerelése, fedőzése, raklapra helyezése

  • színező gép kezelése, vödrönkénti színezés elsajátítása

  • takarítási feladatok ellátása

A munkavégzés helye:

  • Pilisvörösvár

Munkaidő:

  • 2 műszak

  • hétfőtől-péntekig 6:00-14:00 és 14:00-22:00

A munka elvégzéséhez ezekre van szükség:

  • középfokú végzettség

  • állóképesség, jó fizikai kondíció (közepesen nehéz fizikai munka)

  • önálló, felelősségteljes munkavégzés

  • precizitás (az adalékok pontos kiméréséhez elengedhetetlen)

  • alapfokú számítógépes ismeret (címkék nyomtatása egy egyszerű programmal történik)

Előnyt jelent:

  • az érvényes targoncavezetői jogosítvány és

  • a targoncavezetői tapasztalat

Ajánlatuk számodra:

  • stabil munkahely egy multinacionális vállalatnál

  • bérezés: bruttó 3.100 Ft/óra

  • délutános műszakpótlék: 14:00 órától

  • év végi bónusz

  • bejárás támogatás (bérlet térítés 86%, üzemanyag térítés 44 Ft/km)

„A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.”

Amennyiben úgy érzed, hogy Téged keresünk, akkor várjuk jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva!

A jelentkezésed kollégánkhoz fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon. A beszélgetés során elmond minden részletet, és felteheted neki a kérdéseidet.

Kapcsolattartó

Bajkai Bence

Mail Call