Gépkezelő

Munkavégzés helye

Kaposvár Somogy Magyarország

Egyéb, Betanított munka, Termelés

Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Gépkezelő állásodat Somogy megyében!

Partnercégünk egy családi tulajdonban lévő, magyar vállalkozás

amely több mint 30 éves múltra tekint vissza a húsipar területén.

Hozzájuk keresünk gépkezelő kollégát 2 műszakos munkarendben (délelőtt-délután)

Feladatok:

Húsipari gépek kezelése (töltő, pácoló, daráló, hőkezelő)

Az alábbi géptípusokkal kell majd dolgozni:

  • Töltőgép: Handtmann VF838

  • Fagyoshús aprítógép Magurit Fromat 063

  • Daráló: Laska WW160

  • Kuttter: Laska KUX330

  • Pácológép Günther PI 248

  • Hőkezelő Sorgo, Bastra

Elvárások:

  • Termelésben szerzett tapasztalat

  • Műszaki érzék

  • Megfelelő fizikai állapot (Min. 20kg emelése)

Előny:

  • Húsipari, gépkezelői tapasztalat

  • Valamelyik géptípus ismerete

Ajánlat:

  • Határozatlan idejű szerződés

  • 2 műszakos munkarend (6:00 - 14:30, 13.30 - 22.00)

  • Hosszútávú, stabil munkahely

  • 400 000 bruttó belépő bér, ami próbaidő után emelkedik

Jelentkezésedhez, kérlek csatold fényképes önéletrajzodat!

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.”

Kapcsolattartó

Giczi Kristóf

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!