Gépészmérnök /Technológiai területre/

Munkavégzés helye

Rácalmás Fejér

Mérnök/minőségbiztosítás

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Gépészmérnök /Technológiai területre/ állásodat Fejér megyében!

Gumigyártási iparágban világszinten vezető szerepű, rácalmási partnercégünkhöz keresünk új munkatársat
Gépészmérnök pozícióba technológiai területre.

munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  • Kapcsolattartás a gyártórészlegekkel, a Németországban található európai központtal és a koreai R&D központtal.
  • Új termékek fejlesztése, tömeggyártásba történő bevezetéshez.
  • Prototípus gyártáshoz kapcsolódó tesztek, vizsgálatok elvégzése,D7.
  • Meglévő termékek optimalizálása.
  • Első szerelt gumiabroncsok fejlesztése a vevői igényeknek megfelelően.
  • Analízisek elvégzése, az eredmények kiértékelése, jelentések készítése.
  • Gyártási előírások kezelése, módosítása.
  • Gyártási folyamat során felmerülő hibák analizálása és megoldása.

Elvárások a munkavállalóval szemben:

  • Felsőfokú(főiskolai vagy egyetemi) gépészmérnök végzettség.
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Ofice programok magas szintű ismerete
  • Jó szervező,és problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

  • Motiváló ,régióban vonzó munkabér
  • Cafeteria: nettó 200,000 / év (SZÉP kártya)
  • Étkezés támogatás: nettó 16,500 / hó (SZÉP kártya)
  • Utazás: ingyenes céges buszjárat (Budapestről is)
  • Lakhatás: térítésmentes szállás (saját szállónkon)
  • Gépkocsi támogatás: ahonnan nincs busz ~50 ft / km*

Ha a fenti lehetőség érdekes az Ön számára, küldje el nekünk  önéletrajzát!

Kapcsolattartó

Szőlősi Ildikó

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!