Főkönyvelő

Munkavégzés helye

Budapest Magyarország

főkönyvelő állás, mérlegképes könyvelő állás

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
10+ év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Főkönyvelő állásodat Budapesten!

Mezőgazdasági gépek értékesítésével, illetve termény kereskedelemmel foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat

Főkönyvelői

pozícióra.

Főbb feladatok, munkák:

  • Cégek gazdasági eseményeinek folyamatos és naprakész, törvényi előírásoknak megfelelő nyilvántartása, analitikus és főkönyvi könyvelések (bejövő-kimenő számlák, bank, vegyes tételek) a számvitel szabályai szerint
  • Folyamatos együttműködés a külföldi cégek könyvelőivel, könyvvizsgálóival és adótanácsadóival
  • Rendszeres vezetői jelentések készítése mellett az ad hoc riportolás is kiemelten fontos
  • Bérszámfejtés
  • Képviselet a hatóságok előtt
  • Jogszabályi változások folyamatos követése
  • Adózással kapcsolatos jogszabályok és jogértelmezések folyamatos nyomon követése és elemzése
  • Vevő/szállító analitika egyeztetés
  • Adóbevallások elkészítése és határidőben történő benyújtása
  • Statisztikák, jelentések elkészítése, határidőkben történő benyújtása
  • Évközi időszaki zárásokban, valamint éves beszámoló készítésben való aktív közreműködés
  • Folyamatos kapcsolattartás a társ osztályokkal
  • Belső szabályzatot aktualizálása

Amit keresünk:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség és érvényes regisztráció
  • Minimum 10 éves számvitel és adózási gyakorlat
  • Külkereskedelmi tevékenységgel ellátó cégnél szerzett tapasztalat
  • sERPa programmal történő könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Gyakorlott MS Office
  • Angol nyelv napi szintű használata
  • Büntetlen előélet
  • Proaktív, szakmailag maximumra törekvő személyiség

Előny:

  • Orosz/ukrán nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Telefon, laptop,
  • Fiatal, dinamikus, összetartó csapat
  • Kihívás, fejlődési lehetőség
  • Családias hangulat

Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerülete

Munkaidő: Hétfőtől - Csütörtökig 8:30 - 17:00, Pénteken 8:30 - 15:00

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a pozíció, akkor ne habozzon!

Várjuk jelentkezését, szakmai önéletrajza csatolásával a "Jelentkezem" gombra kattinva.

Kapcsolattartó

Gerendás Szabolcs

Mail

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!