Felszolgáló

Munkavégzés helye

Balatonlelle Somogy Magyarország

Egyéb, Vendéglátás/idegenforgalom, állás szállással

Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Felszolgáló állásodat Somogy megyében!

A Balaton déli partjának kiemelt és elismert éttermébe keresünk tapasztalt és lelkes felszolgálókat. Ha szenvedélyed a vendéglátás, és szeretnél egy magas színvonalú környezetben dolgozni, ahol elsődleges a minőség és a vendégélmény, jelentkezz hozzánk! Téged keresünk, ha szezon után is a Balatonon tervezed a jövődet!

Felszolgáló

 Milyen feladatokra számíthatsz?

·       Vendégek fogadása, tájékoztatása

·       A választék és az itallapok ismertetése, ajánlások tétele

·       Rendelések felvétele és pontos továbbítása a konyha felé

·       Ételek és italok szakszerű felszolgálása

·       Fizetések intézése, számlázás és pénzkezelés

·       Asztalok leszedése és újraterítése

Szeretnénk, ha rendelkeznél a következőkkel:

·       Néhány év tapasztalat felszolgálóként

·       Kiváló kommunikációs készségek és udvarias fellépés

·       Magas fokú vendégközpontúság és részletesség

·       Megbízhatóság, precizitás

·       Kiváló problémamegoldó képesség

·       Rugalmasság, alkalmazkodóképesség és csapatmunkára való hajlandóság

·       Német, angol vagy egyéb nyelvtudás előnyt jelent

Miért éri meg jelentkezni?

·       Anyagi megbecsülésben, korrekt bérezésben részesülhetsz

·       Lakhatási és bejárási támogatást kapsz majd

·       Hosszú távú karrierlehetőséged lesz egy elismert étteremben

·       Rendezett munkakörülmények között, jó hangulatú, támogató és inspiráló csapatban dolgozhatsz

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz a fenti elvárásoknak, és szeretnél részese lenni egy kiváló gasztronómiai csapatnak, küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a „Jelentkezés küldése” gombra kattintva!

Kapcsolattartó

Csonkáné Nagy Zsófia

Mail Call