Értékesítő mérnök

Munkavégzés helye

Pécs Baranya Magyarország

Mérnök/minőségbiztosítás, Értékesítés/sales, Projekt menedzsment, Termelés

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
3 év

Találd meg új Értékesítő mérnök állásodat Baranya megyében!

Izgalmas kihívások, változatos munkakör, multi közeg - ez és még sok más vár Rád, ha jelentkezel partnerünkhöz.

Főbb feladatok

  • Technikai támogatás: technikai és értékesítési támogatás biztosítása mind az értékesítési csapatnak, mind az ügyfélnek a csatlakozók és kábelköteg-tervezések terén.

  • Ügyfélkapcsolatok kezelése: kapcsolatok létrehozása és fenntartása a kulcsfontosságú döntéshozókkal; ügyfelek fejlesztése és ügyfélnyilvántartás vezetése a tervezési és projekttevékenységekről.

  • Szakértői támogatás: műszaki / kereskedelmi összekötőként működik a gyár mérnöki és belső értékesítési csapatával valamint az ügyfélbázis között

  • Értékesítés támogatása: üzleti lehetőségek azonosítása és fejlesztése a kijelölt értékesítési régión és piacon belül

  • Segítségnyújtás: értékesítési tervek és stratégiák kidolgozásában, megvalósításában és kezelésében a célok elérése érdekében

Milyen szakmai követelményeknek kell megfelelni?

  • Mérnöki diploma (preferáltan villamosmérnök)

  • Tapasztalat csatlakozókkal / kábelkötegekkel, előnyösen autóiparból

  • 2D rajzok és STP fájlok olvasásának képessége

  • Előny a globális csapatokkal végzett munkatapasztalat

  • Önálló munkavégzés

  • Utazási hajlandóság, érvényes EU útlevél (ebben a pozícióban számolj Európán belüli ügyfél látogatásokra)

Mit ajánl a cég mindezért?

  • Korrekt fizetést, éves bónuszt, cafeteriát

  • Szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget

  • Tréningeken, képzéseken való részvételt

  • Szakmailag kiemelkedő, jólképzett csapatot, fejlődést ösztönző kellemes munkahelyi légkört

Kapcsolattartó

Fenyősi Zsófia

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!