Erősáramú mérnök

Munkavégzés helye

Gellénháza Zala Magyarország

Egyéb, hrsoftware.category.253, hrsoftware.category.2229

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Erősáramú mérnök állásodat Zala megyében!

Regionális piacvezető földgázszállító partnerünkhöz keresünk Erősáramú mérnökpozícióra munkatársat, részben Home Office lehetőséggel!

Nem gond, ha pályakezdő vagy, esetleg mesterképzésen tanulsz még, jelentkezésedet szívesen fogadja partnerünk.

Milyen feladatok várnak rád?

  • A földgázszállító rendszert kiszolgáló erősáramú berendezések, kisfeszültségű hálózatok, készülékek és berendezések, valamint középfeszültségű hálózatok, transzformátor állomások üzemeltetésével, karbantartásával, hibaelhárításával fejlesztésével kapcsolatos feladatok koordinálása, szükséges anyagok és szolgáltatások biztosítása
  • Erősáramú villamos berendezések műszaki állapotának felügyelete, üzemeltetési tapasztalatok elemzése, értékelése
  • Erősáramú berendezések villamos biztonságtechnikai felülvizsgálatának szervezése, felügyelete, nyilvántartása, intézkedés a hibák és hiányosságok elhárítására
  • Robbanásbiztos berendezések felülvizsgálatának és karbantartásának szervezése, felügyelete, nyilvántartása
  • A vállalat belső nyilvántartási és karbantartási rendszereinek kezelése, adatbázisainak naprakész állapotban tartása
  • Műszaki tartalmak összeállítása és véleményezése, kiviteli- és megvalósulási tervek véleményezése
  • Karbantartási, hibaelhárítási utasítások, szabályzatok, technológiai utasítások kidolgozásában való részvétel
  • Részvétel szakági „K+F” projektekben
  • A földgázszállító rendszer üzemeltetését biztosító szakági éves fenntartási és fejlesztési költségtervek összeállításában való aktív részvétel.
  • Javaslatok, észrevételek megtétele EBK jellegű kérdésekben

Örömmel fogadjuk jelentkezésedet, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • Felsőfokú szakirányú (erősáramú) műszaki végzettség (okleveles villamosmérnök)
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, SAP, AutoCAD)
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély

Nem feltétel, de előny:

  • Robbanásbiztos berendezés kezelője és/vagy vezetője szakképesítés
  • Érintésvédelmi-, Erősáramú-, Villámvédelmi berendezések szabványossági felülvizsgálója szakképesítések
  • Földgázszállítás területén szerzett tapasztalat
  • Bányahatósági és/vagy tűzvédelmi szakvizsga

Amit partnerünk ajánl a munkádért cserébe:

  • Home-Office lehetőség
  • Választható béren kívüli juttatás
  • Munkába járás támogatás
  • Karácsonyi bónusz
  • Egészségbiztosítás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig (7:00 - 15:30)

Munkavégzés helye: Gellénháza

Amennyiben úgy érzed, hogy téged keresünk, akkor várjuk jelentkezésedet!

Kapcsolattartó

Slajchó Adél

Mail

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!