Élelmiszerbiztonsági mérnök

Munkavégzés helye

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Adminisztráció/ügyintézés, Mérnök/minőségbiztosítás, élelmiszermérnök állás

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Élelmiszerbiztonsági mérnök állásodat Bács-Kiskun megyében!

Élelmiszeripari termékeket gyártó partnercégünk folyamatosan bővülő csapatába keresünk Élelmiszerbiztonsági mérnök kollégát.

munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  • HACCP, IFS, BRC Standardok alkalmazása a folyamatok megfelelőségének biztosításához.
  • Élelmiszerbiztonsági és Minőségirányítási Rendszer dokumentációinak előkészítése és naprakészen tartása
  • Nyersanyagok és csomagolóanyagok kockázatértékelése
  • Részt vesz a HACCP működtetésében.
  • Nyersanyag specifikációk előkészítése és frissen tartása.
  • Koordinálja a panaszkezelési folyamatot a beszállítókkal és a beszerzési csapattal
  • Támogatja a nyersanyagok megfelelőségének ellenőrzését (élelmiszerbiztonság, minőség, jogszabályszerűség) és a fejlesztési projekteket
  • Részt vesz  az audit folyamatokban.
  • Követi a RASFF értesítéseket és jogszabályi változásokat.

Elvárások a munkavállalóval szemben:

  • Élelmiszeripari BSc vagy MSc végzettség.
  • 3+ év tapasztalat az élelmiszergyártás minőségirányítási rendszerében
  • Minőségbiztosítási szabványok (IFS, BRC) ismerete
  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás.
  • Az MS Office magabiztos használata.
  • Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Ösztönző alapbér,  cafeteria, utazási hozzájárulás, egyéb juttatások.
  • Élelmiszeripar által nyújtott biztonság,nemzetközi háttér.
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetősége.
  • Rugalmas irodai beosztás, Home office lehetőség

Ha úgy érzi, hogy ez a pozíció Önnek szól, ne habozzon, jelentkezzen még ma!

Kapcsolattartó

Szőlősi Ildikó

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!