Elektronikai műszerész

Munkavégzés helye

Pécs Baranya Magyarország

Technikus/szakmunka, Termelés, elektronikai technikus

Minimum végzettség
Technikus
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Elektronikai műszerész állásodat Baranya megyében!

Ha gyengeáramú szakember vagy, és szívesen kamatoztatnád tudásodat egy multinacionális cégnél, ahol korrekt bér és juttatások várnak rád, akkor olvass tovább! Kiemelt pécsi partnerünk keres kollégát elektroműszerész pozícióba.

A feladatok:

  • A termelésben található gépek, berendezések villamos karbantartása, javítása

  • Gépcsoportok paramétereinek beállítása, aktualizálása

  • Gépek villamos beüzemelése, telepítése

  • Műszaki dokumentáció kezelése, javítások dokumentálása

Mit hozz magaddal?

  • Gyengeáramú, villamos szakirányú érettségizett szakmunkás vagy technikusi végzettség

  • Műszaki rajzok, dokumentáció ismerete

  • 1-3 év szakmai tapasztalat (De ha pályakezdő vagy akkor sem zárunk ki a kiválasztási folyamatból. Tegyél egy próbát!)

  • 3 műszak vállalása

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Motiváltság, rugalmasság

  • Csapatjátékos attitűd, erős motiváció a folyamatos fejlődésre

  • Előny: Siemens S7 PLC-k ismerete és használata

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • Munkába járás támogatása

  • Számos egyéb juttatást biztosítanak a dolgozók részére mint például: Cafeteria, Bónusz, Kedvezményes étkezés, Sporttámogatás, Hűségbónusz

Kapcsolattartó

Pecze Bianka

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!