Elektromos karbantartó

Munkavégzés helye

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Technikus/szakmunka

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
2 év
Nyelvismeret
Angol
Szerződés
Teljes munkaidő

Kedvező kultúrával és stabil háttérrel rendelkező multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk Elektromos karbantartó munkatársat.

Feladatok:

  • Gépek, berendezések tervezett karbantartási munkálatainak elvégzése, illetve megelőző karbantartása
  • A termelés folyamatosságának biztosítása, gépek és berendezések hibajavítása
  • Az üzemben lévő gépek, berendezések és termelőeszközök rendkívüli karbantartása, a karbantartási terv, az előírt ellenőrzések, mérések végrehajtása
  • Gyártóberendezések, eszközök telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel
  • Kapcsolódó dokumentumok kezelése, jelentések készítése

Elvárások:

  • Szakmai végzettség (villanyszerelő, erős/gyengeáram technikus)
  • PLC/frekvenciaváltó működés alapismeret
  • Szenzortechnikai ismeret
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Több műszak vállalása (folyamatos munkarend 12 órában, 4 nap munka,4 nap pihenő)
  • Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes bérezés,( alapbér+ emelt műszakpótlék +vasárnapi pótlék +havi bónusz+ negyedéves bónusz, majd magasabb, sávos bérezés.
  • Vonzó juttatási csomag (Cafeteria a 4.hónaptól,13.havi fizetés, étkezési támogatás)
  • Stabil ,folyamatosan bővülő munkahely
  • Támogató vállalati környezet
  • Családbarát munkarend: 4 nap munka/ 4 nap pihenő
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, jól felszerelt műhely

Küldje önéletrajzát kolleganőnknek Ildikónak a  05273@dologido.hrszoftver.hu  e-mail címre, ő fog visszajelezni a részletekkel és a kiválasztási folyamattal kapcsolatban.

Kapcsolattartó

Szőlősi Ildikó

Mail Call

06202504684

szolosi.ildiko@viapan.hu