CNC gépkezelő

Munkavégzés helye

Tolna Tolna Magyarország

Termelés, cnc esztergályos, cnc gépkezelő

Minimum végzettség
Technikus
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új CNC gépkezelő állásodat Tolna megyében!

Tolna megyei partnerünk lemezmegmunkáló üzemébe keresünk új kollégát élhajlító és lézerkivágó gépek kezelésére.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • CNC gépek beállítása, indítása és működtetése

  • Gyártási folyamatok felügyelete és biztosítása, hogy a termékek megfeleljenek a minőségi követelményeknek

  • Alkatrészek betöltése és kiszedése a gépekből

  • Minőségellenőrzés végzése mérőeszközök segítségével

  • Gépek karbantartása és rendszeres tisztítása

Amit a jelentkezőkben keresünk

  • CNC gépkezelői tapasztalat

  • Mérőeszköz használatának ismerete

  • Műszaki rajz olvasási készség

  • Alapszintű számítógépes ismeretek

  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt

Amit a munkádért cserébe kínálunk

  • Tapasztalat szerinti bérezés

  • Céges buszjárat

  • Próbaidőt követően jelenlét alapú bónusz, béremelési lehetőség

  • Stabil munkahelyi környezet

  • Modern géppark és fejlődési lehetőség

Amennyiben szimpatikus az álláslehetőség az önéletrajzod csatolásával tudsz jelentkezni. Kérdés esetén keresd Zsófit a +36 20 501 2582-es telefonszámon.

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Kapcsolattartó

Fenyősi Zsófia

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!