Betanított hegesztő gépkezelő

Munkavégzés helye

Budapest Magyarország

Betanított munka

Minimum végzettség
8 általános
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő
Bérezés
436.000 - 458.647 / Hó
+cafeteria, műszakpótlék

Találd meg új Betanított hegesztő gépkezelő állásodat Budapesten!

A XV. kerületbe rozsdamentes csövek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz

Fémipari előkészítő, BETANÍTOTT HEGESZTŐGÉP KEZELŐ munkatársat keresünk hosszú távra, azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület.

Feladatok:

  • Hegesztőautomata kezelése, kiszolgálása.
  • Minőségi követelmények betartása, hibás termékek elkülönítése.
  • Baleset-, munka- és környezetvédelmi követelmények betartása a munkavégzés során.

Munkaidő:

  • 2 műszakos munkarend: hétfőtől-péntekig 6:00-14:30 és 13:30-22:00 között
  • 1 órás szünet

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny, de nem elvárás: Fémipari területen szerzett tapasztalat, hegesztő szakképzettség

Amit mi ajánlunk:

  • Fizetés: nettó 300– 320.000 Ft/hó
  • 4.hónaptól +cafetéria
  • Hosszú távú, teljes munkaidős, bejelentett álláslehetőség
  • Tovább fejlődési lehetőség
  • Szakmunkás tapasztalat

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra önéletrajza csatolásával.

Kapcsolattartó

Kenyéri Klaudia

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!