Betanított csőszerelő, előkészítő

Munkavégzés helye

BUDAPEST Budapest Magyarország

Fizikai munka

Minimum végzettség
8 általános
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Betanított csőszerelő, előkészítő állásodat Budapesten!

A XV. kerületbe rozsdamentes csövek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz

Fémipari előkészítő, betanított csőszerelő munkatársat keresünk hosszú távra, azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület.

Feladatok:

  • Flexibilis tömlők előkészítése
  • Darabolás, csiszolás, préselés,
  • Gyártási ellenőrző dokumentáció kitöltése

Munkaidő:

  • 1 műszakos: hétfőtől-péntekig 7:00-16:00 között

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny, de nem elvárás: Fémipari területen szerzett tapasztalat, fémipari végzettség, fogékonyság német nyelvre, műszaki rajz ismeret,

Amit mi ajánlunk:

  • Fizetés: nettó 300.000ft
  • Lépcsőzetes emelés a próbaidő alatt
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, teljes munkaidős, bejelentett álláslehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra önéletrajza csatolásával.

Kapcsolattartó

Gál Norbert

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!