AWI hegesztő

Munkavégzés helye

Budapest Magyarország

Fizikai munka, awi hegesztő állás, hegesztő állás

Minimum végzettség
Szakmunkás
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új AWI hegesztő állásodat Budapesten!

Rozsdamentes csövek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk

 AWI hegesztő munkatársakat, akár azonnali kezdéssel.

Feladat:

  • Különböző átmérőjű, anyagú, falvastagságú csövek és fittingek összehegesztése (sarokvarrat készítése forgató asztal segítségével)
  • Gyártási dokumentáció kitöltése

Helyszín: Budapest XV. kerület

Munkaidő:

  • 2 műszakos munkarend: hétfőtől-péntekig 6:00-14:30 és 13:30-22:00

Elvárások:

  • AWI hegesztésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Hegesztői végzettség
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Próbamunkán való megfelelés

Előny:

  • német nyelvtudás

Amit mi ajánlunk:

  • Korrekt bérezés
  • Sávos béremelés a ledolgozott évek után: 1-3 év és 3 év felett
  • Rendezett, tiszta munkahely
  • Izgalmas, változatos feladatok
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, bejelentett munkahely

A jelentkezésed kollégánkhoz fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon. A beszélgetés során elmond minden részletet, és felteheted neki a kérdéseidet. Lesz egy online elbeszélgetés is, hogy megismerjünk, és te is a leendő munkádat.

Amennyiben úgy érzed, hogy Téged keresünk, akkor várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Kapcsolattartó

Moravcsik Norbert

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!