All cities

Вакансії в

Категорія
Освіта
Досвід роботи

Звузити пошук

Відповідь
Категорія
Відповідь
Освіта
Відповідь
Відповідь
Знання мов

4 робота

Bolti kisegítő lehetőség

Zalaegerszeg Zala

Pékségben bolti kisegítő munkakör nyugdíjasoknak Zalaegerszegen

Інше , Робота, що не потребує кваліфікації

Árufeltöltő / pénztáros

Zalaegerszeg Zala Magyarország

Nyugdíjas munkalehetőség pénztáros és árufeltöltő pozícióban

Élelmiszeripari csomagoló

Élelmiszeripari partnerünk keres csomagoló munkakörbe nyugdíjas munkavállalókat!

Фізична робота , Інше , Робота, що не потребує кваліфікації

Betanított címkéző, csomagoló

Megnövekedett bérezéssel vár téged is letenyei partnerünk címkéző, csomagoló álláskörbe, ingyenes céges buszjárattal!

Категорії робіт у місті Zalaegerszeg.

Ми пропонуємо роботу в наступних категоріях робіт у місті . Клацнувши на категорії робіт, ви можете переглянути роботу в відповідній категорії.