Villamosmérnök

Місце виконання роботи

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Інженер/забезпечення якості,

Мінімальний рівень освіти
Університет, ОР "бакалавр"
Очікуваний досвід
5 + років
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Villamosmérnök в області Bács-Kiskun!

Euróbában népszerű élelmiszeripari termékeket gyártó partnercégünk folyamatosan fejlődő csapatába keresünk Villamosmérnök kollégát karbantartási területre.

Milyen feladatok várnak az új munkavállalóra?

  • Az összes elektromos és létesítményi gép és berendezés karbantartásának irányítása a gyárban.
  • Az állásidők és a termelési idők elemzése és a megfelelő intézkedések végrehajtása a beosztottakkal együtt.
  • A karbantartási tervek készítése, végrehajtása és irányítása.
  • A megelőző létesítmény karbantartási rendszer működtetése.
  • A tartalékalkatrész raktár és a nélkülözhetetlen alkatrészek beszerzésének ellenőrzése.
  • Az elektromos karbantartási folyamatok fejlesztése.
  • Ellenőrzi a külső elektromos munkálatokat végző cégek munkáját és tevékenységét a gyárban.
  • Megőrzi és kezeli a szükséges elektromos dokumentációkat és PLC programokat

Milyen szakmai követelményeknek kell megfelelni?

    • Villamosmérnöki felsőfokú végzettség
    • 5+ év ipari, termelőcégnél szerzett tapasztalat.
    • Angol tárgyalóképes nyelvtudás.
    • PLC programozási ismeret.

    Mit ajánl a cég mindezért?

    • Tapasztalathoz igazodó ,motiváló jövedelem és számos béren kívüli juttatás.
    • Irodai rugalmas munkaidőbeosztás.
    • Kiszámítható, biztos munkahelyet, mert az élelmiszeripar jelenleg=stabilitás, fejlődés.
    • Nemzetközi hátteret.

    Amennyiben érdekli a lehetőség, várom önéletrajzát!

    Контактна особа

    Szőlősi Ildikó

    Mail Call

    На цю роботу заявку подавати тут

    Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!