Üzemvezető (gyártás/autóipar)

Місце виконання роботи

Pest Magyarország

виробництво

Очікуваний досвід
3 роки
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Üzemvezető (gyártás/autóipar) в області Pest!

Pest megyei (Kecskemét közeli) stabil és innovatív, maga iparágában (autóipar) jelentős partnercégünk csapatába keressük ÜZEMVEZETŐ kollegájukat rugalmas munkarendbe!

A pozícióhoz tartozó főbb jellemző  feladatok:

  • A termelés folytonosságának és minőségének biztosítása
  • Csoportvezető szakmai irányítása
  • A munkafolyamatok szervezése, ellenőrzése és optimalizálása
  • Műszakrendek, műszakbeosztások számára szükséges munkaerőigények biztosítása
  • 3 műszak koordinálása, összefogása
  • Minőségirányítási szabályok elvárások betartatása
  • 5S és Lean eszközök használata  a termelés érdekében
  • Területi vezető felé riportálás

Mik az ideális jelölt fő ismérvei?

  • Felsőfokú (műszaki) végzettség (ideális esetben műszaki területen)
  • Erős, magabiztos vezetői skillek megléte
  • Nagylétszámú (80-100 fő) csoportok irányításában való részvétel
  • Kommunikációképes (angol vagy német ) nyelvismeret
  • Autóipari szegmensben szerzett tapasztalat nagy előny (pl. szabványok ismerete,  fröccsöntési technológia ismeret)

Miért lehet érdemes csatlakozni partnerünkhöz?

  • Magas összegű éves cafeteria keret
  • Korrekt, piaci szinten is reális , tapasztalati szintnek megfelelő bérstruktúra
  • Szakmailag inspiráló fejlődésre lehetőséget adó közeg
  • Emelt összegű (50Ft/km) munkába járási támogatás
  • Modern, biztonságos munkakörnyezet
  • Biztos és stabil vállalati jövőkép
  • 13. havi juttatás
  • Teljesítmény és eredményfüggő elismerések, bónuszok
  • Munkatársi ajánlás bónusz
  • Gyáron belüli kulturált, igényes étkezési lehetőség
  • Rugalmas munkarend (office time)

Ha pont egy ilyen lehetőséget keres és kíváncsi a részletekre küldje el nekem önéletrajzát a palfi.anna@viapan.hu emailcímre!

Контактна особа

Pálfi Anna

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!