Szállítási és termékkezelői munkatárs

Місце виконання роботи

Budapest Magyarország

Прийом клієнтів/сервіс, ,

Мінімальний рівень освіти
повна загальна середня освіта
Очікуваний досвід
1 рік

Знайдіть свою нову роботу Szállítási és termékkezelői munkatárs в Будапешті!

Világszinten is az egyik vezető mosdó-higiéniai megoldásokat kínáló céghez keressük új munkatársunkatAccount managerpozícióba. A cég szennyfogó szőnyegek és munkaruházat terén fenntartható szolgáltatásokat nyújt és nagy hangsúlyt fektetnek a folyamatos fejlődésre. A márka egyesíti a német precizitást, az innovációt és a textilipari szakértelmet. Itt a lehetőség, hogy új kihívásokkal gazdagítsd szakmai portfóliódat és csatlakozz egy olyan csapathoz, ahol az együttműködés és a fejlődés a kulcs.

Főbb feladatok:

  • Rakodás, szállítás rendeltetési helyre
  • Címzettől való termék begyűjtés, termékeink cseréje
  • CWS által forgalmazott termékek alap szintű karbantartása

Mit várunk el Tőled?

  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Ételszállításban/fuvarozásban szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Jó fizikai terhelhetőség
  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Alapbérből, teljesítménybérből és üzemanyagmegtakarításból álló juttatási csomag, nettó 400-450.000 HUF/hó várható kifizetéssel
  • Jellemzően 06.00-14:00 közötti munkavégzés, szabad hétvégék
  • Euro 5-6-os, átlag 2-3 éves Ford Tranzit gépjárműpark, mely használható munkába járáshoz
  • Kellemes, családias munkakörülmény
  • Stabil, megbízható, nemzetközi vállalat

Ha tetszik, amit a fentiekben olvastál küldd el fényképes önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Csatlakozz hozzánk és legyél részese egy sikeres és inspiráló munkakörnyezetnek!

Контактна особа

Gerendás Szabolcs

Mail

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!