Quality koordinátor

Місце виконання роботи

Budapest

Асистент/офісна робота

Мінімальний рівень освіти
Університет, ОР "бакалавр"
Очікуваний досвід
2 роки
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Quality koordinátor!

Magyarországon jelen levő HR cég, kiterjedt irodahálózattal: ez a Viapan Group. A HR szolgáltatások széles spektrumával foglalkozunk és most Quality koordinátor munkatársat keresünk! #weareviapan

Amennyiben egy emberközpontú szervezetben dolgoznál a HR-en belül a minőségirányítás területén és kommunikációs, HR, minőségirányítási vagy gazdasági területen mozogsz, akkor érdemes tovább olvasnod!

Milyen kihívások várnak Rád?

A szervezet minőségirányítási rendszerének és folyamatainak kialakításában, bevezetésében, működtetésében és ellenőrzésében leszel fontos láncszem.

Feladataid lesznek:

  • szolgáltatási minőséget javító projektek koordinálása
  • szolgáltatási és belsős működési folyamataink kialakítása, fejlesztése, a dokumentáció aktualizálása
  • folyamatok változásának bevezetése, kollégák támogatása kapcsolattartás a kollégákkal, szervezeti egységekkel
  • szervezeti kommunikációban való részvétel
  • belső ellenőrzések kialakítása, auditok lebonyolítása, kiértékelése, kollégáknak visszajelzések megfogalmazása
  • statisztikák, összefoglalók, prezentációk riportok készítése
  • utazási hajlandóság? Igen, de alkalmanként. Ez a munka együtt jár azzal, hogy időnként (kb. havonta 2-3-szor) meg kell fordulnod valamelyik kirendeltségünkön (Pécs, Kaposvár, stb.)

Mi ezeket a készségeket és ismereteket tartjuk szükségesnek:

  • felsőfokú végzettség: kommunikációs, HR, minőségirányítási vagy gazdasági területen
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • kiváló kommunikációs, kapcsolattartási készség és szervezési készségek
  • rendszer- és folyamatszemlélet
  • proaktív hozzáállás
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • jó elemzési készség
  • jó problémamegoldó készség, rugalmasság
  • MS Office rendszerek ismerete, aktív használata
  • B kategóriás jogosítvány

    Nem feltétel, de előny:

    • tapasztalat a munkaerő kölcsönzésben, közvetítésben vagy egyéb HR területen
    • folyamatmenedzsment alapismeretek
    • ISO szabvány ismerete
    • LEAN menedzsment ismeret

    Mire számíthatsz nálunk?

    • megegyezés szerinti bérezésre

    • részben Home Office lehetőségre
    • szakmai fejlődési, tanulási lehetőségre

    • születésnapi szabadnapra
    • évente több - céges rendezvényre, ahol a tanulás és a szórakozás is helyet kap

    Mi vár még Rád, ha nálunk dolgozol majd?

    • korrekt onboarding (online tananyagok, személyes támogatás, képzések)

    • inspiráló és támogató vállalati kultúra, ahol a vezetőd a mentorod

    • belvárosi, könnyen megközelíthető, jól felszerelt, zsír új iroda

    • laza, összetartó, pörgős csapat - akiktől a közös batyus reggeli és a meló utáni bandázás sem áll távol.

    Munkavégzés helye: Budapest I. kerülete

    Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig 8:00 - 16:30

    Most már tényleg alig várod, hogy elküldhesd az önéletrajzodat? Akkor nem is húzzuk tovább az időt. Jelentkezz!

    Контактна особа

    Gerendás Szabolcs

    Mail

    На цю роботу заявку подавати тут

    Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!