Présüzem részlegvezető

Місце виконання роботи

Budapest Budapest Magyarország

Інше, hrsoftware.category.2230

Мінімальний рівень освіти
Університет, ОР "бакалавр"
Очікуваний досвід
5 + років
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Présüzem részlegvezető в Будапешті!

Teljes körű, integrált csőhálózati megoldásokat kínáló partnerünk részére keresünk Présüzem részlegvezető pozícióra munkatársat!

Milyen feladatok várnak rád?

  • A présüzem termelési részleg irányítása, szervezése, menedzselése
  • A minőségi és mennyiségi termelés biztosítása a határidők betartásával és a hatékonyság optimalizálásával
  • Naprakész kommunikáció a gyártástervezővel a gyártási terv végrehajtásában és a termékminőség biztosításában
  • Kapcsolattartás az összeszerelő üzemmel a gyártási folyamat támogatása érdekében
  • Együttműködés a mérnökséggel és más üzemrészekkel új termékek bevezetésekor
  • A gyártósorok folyamatos karbantartásának, fejlesztésének biztosítása
  • A gyár és termelés költségtakarékos működésének biztosítása
  • Erőforrások hatékony szervezése a termelési igények szerint
  • Alapanyagok, szerszámok, gépek, segédanyagok biztosítása
  • Termelési tervek ellenőrzése, felülvizsgálása
  • Termelés kiértékelése, jelentések készítése a vezetés részére
  • Munkavédelmi szabályok előírások betartása és betartatása a munkaterületen
  • Üzem és géppark tisztaságának és rendjének fenntartása
  • Minőségbiztosítási rendszer fenntartása és betartatása (ISO 9002)
  • Technológiai fejlesztések támogatása
  • Gyártás átfutási idejének folyamatos fejlesztése
  • LEAN/5s rendszerek működtetése és fenntartása
  • Mentori programok támogatása és felügyelete
  • Vállalati kommunikáció és információáramlás támogatása
  • Munkaidőnyilvántartás kezelése és a bérszámfejtés támogatása
  • Együttműködés más társosztályokkal (karbantartás, mérnökség, minőségbiztosítás, logisztika, pénzügy és HR) a cégen belül

Amennyiben az alábbiakkal rendelkezel, akkor biztos a siker:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Minimum 5 év vezetői, releváns szakmai tapasztalat
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Középfokú angol nyelvismeret

Amit partnerünk ajánl munkádért cserébe:

  • Korrekt bérezés
  • Éves bérfejlesztés
  • Belső ajánlási program jutalom
  • Éves, teljesítményalapú bónuszrendszer
  • Munkába járás támogatás
  • Stabil, megbízható, folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Céges rendezvények

Munkavégzés helye: Budapest X. kerülete

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig, heti 40 óra (kezdés: 7:10-8:45 között)

Szimpatikusnak találod? Akkor várjuk jelentkezésedet önéletrajz csatolásával! :)

Контактна особа

Slajchó Adél

Mail

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!