Pályázatíró projektmenedzser

Місце виконання роботи

Somogy

Адміністрація/діловодство

Мінімальний рівень освіти
Університет, ОР "бакалавр"
Очікуваний досвід
1 рік

Знайдіть свою нову роботу Pályázatíró projektmenedzser в області Somogy!

kollégát keresünk a Viapan Group csapatába!

 A Dél-Dunántúl meghatározó HR szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportja kiterjedt irodahálózattal: ez a Viapan Group. Hozzánk tartozik többek között a piacvezető Meló-Diák és a felnőtt munkavállalókkal foglalkozó Viapan Dologidő. Kis- és középvállalkozó partnereinket továbbá egyedi szolgáltatásként különböző támogatások igénylésében pályázati szakmacsoportunk segíti!

Mik lesznek a feladataid?

-EU-s és hazai pályázati lehetőségek figyelemmel kísérése

-Pályázati anyagok összeállítása

-Pályázati elszámolások elkészítése

-Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel, tanácsadás

-Helyszíni ellenőrzéseken való részvétel

Az ideális jelölt rendelkezik:

-Felsőfokú végzettséggel

-Hasonló területen szerzett tapasztalattal

-Felhasználói szintű MS Office ismerettel

-Precíz, rendszerszemléletű hozzáállással

-Kiváló kommunikációs képességgel

-Magabiztos kiállással

Miért éri meg jelentkezni hozzánk?

-Fiatalos, jó kedélyű csapatban dolgozhatsz

-Színvonalas céges rendezvényeken

-és szakmai továbbképzéseken vehetsz részt

Kíváncsivá tettünk? Akkor várjuk az önéletrajzodat!

Hogyan tovább?

Biztosan foglalkoztat, mi történik, miután beérkezett a jelentkezésed: igyekszünk a leghamarabb értékelni, és mindenképpen küldünk visszajelzést. A következő körbe jutott jelentkezők számára egy személyes interjúval folytatódik a kiválasztási folyamat, és ha kölcsönös a szimpátia, egymás tenyerébe csapunk! :)

Контактна особа

Csonkáné Nagy Zsófia

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!