Operátor - Szekszárd

Місце виконання роботи

Szekszárd Tolna Magyarország

Фізична робота, Робота, що не потребує кваліфікації

Знайдіть свою нову роботу Operátor - Szekszárd в області Tolna!

Partnerünk egy világszerte ismert, megbízható és elismert gumiabroncs gyártó cég, amely hosszú évek óta jelen van a magyar piacon is és minőségi termékeivel hozzájárul a közlekedés biztonságához.

Főbb feladatok:

- Gumiabroncsok gyártási folyamatának felügyelete

- A gyártósori gépek kezelése és ellenőrzése

- Hibajavításokban, valamint a minőségellenőrzési folyamatokban való részvétel

Munkarend: folyamatos 3 műszak

Munkavégzés helye: Rácalmás

Elvárások:

- Legalább általános iskolai végzettség (8. osztály)

- Folyamatos munkarend vállalása

- Rugalmasság, képesség az együttműködésre

- Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő bérezés és juttatási csomag

- 46%-os műszakpótlék (18:00-tól 06:00-ig)

- Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy világszerte elismert cégnél

- Fejlődési lehetőségek és képzések

- Modern munkakörnyezet és jó csapat

- Ingyenes buszjárat számos településről (Szekszárd, Bátaszék, Várdomb)

- Besorolási pótlék

- Cafeteria

- Negyedéves jelenléti ösztönző bónusz

- Évvégi bónusz

- Műszaknak megfelelően napi 1 meleg étkezés biztosítása

Amennyiben érdekel a lehetőség, töltsd ki az alábbi űrlapot, majd kattints a Jelentkezés küldése gombra, vagy keress minket a +36 20 345 3153 -as  telefonszámon!

Контактна особа

Nagy Miklós

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!