NPI mérnök

Місце виконання роботи

Nagykőrös Pest Magyarország

Інженер/забезпечення якості

Мінімальний рівень освіти
Університет, ОР "бакалавр"
Очікуваний досвід
2 роки
Знання мов
Англійська
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу NPI mérnök в області Pest!

Nagykőrösi telephelyű, elektronikai alkatrészeket gyártó kiemelkedően stabil gazdasági  hátterű multinacionális megbízónk számára keresünk NPI (termékfejlesztést támogató) mérnök munkatársat.

 Feladatok:

  • Az új termékek bevezetése, áttelepítése- project menedzsment
  • Új termékek belső dokumentációinak kialakítása (Flow, chart, FMEA, Layout, stb.)
  • Új termékek eszközeinek, tesztberendezéseinek beszerzésében való együttműködés beszállítókkal, vásárlóval
  • Új termékek próbagyártásainak lebonyolítása, kiértékelési riport készítése
  • új termékek tömeggyártásba bevezetése, dokumentációs csomag elkészítése (PPAP)
  • Tömeggyártásban futó termékek támogatása
  • Műszaki kapcsolattartás a váráslóval
  • Részvétel a vevői reklamációk elemzésében

Jelentkezz, ha illenek Rád az alábbiak:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Csapatban való jó együttműködési képesség
  • Proaktivitás, önállóság, magabiztos, határozott jellem, kiváló kommunikációs készség

Előny:

  • Közvetlen autóipari beszállítónál szerzett tapasztalat
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat

Amit partnerünk kínál:

  • Sokszínű, kihívást jelentő feladatkört
  • Versenyképes fizetést, cafetériát
  • Év végi bónusz lehetőségét
  • Utazás támogatást
  • Kulturált, modern munkakörnyezetet, stabil anyavállalati hátteret
  • Tanulási, előrelépési, fejlődési lehetőséget
  • Rugalmas munkaidőt

Amennyiben érdekel a lehetőség, küldd el szakmai önéletrajzodat a palfi.anna@viapan.hu email címre és tájékoztatlak a részletekről.

Контактна особа

Geiszt Bernadett

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!