Mixer-Operátor

Місце виконання роботи

Pécs Baranya Magyarország

Фізична робота, Робота, що не потребує кваліфікації, виробництво

Мінімальний рівень освіти
повна загальна середня освіта
Очікуваний досвід
2 роки

Знайдіть свою нову роботу Mixer-Operátor в області Baranya!

Pécsi Partnerünk részére keresünk Operátor kollégákat azonnali kezdéssel!

A feladatok

  • A gyártáshoz szükséges alapanyag előkészítése.

  • A gyártógép hatékony, megbízható és biztonságos működtetése.

  • A felhasznált anyagok és termékkódok folyamatos ellenőrzése.

  • Termékminőség folyamatos ellenőrzése, eredmények rögzítése.

  • Készáru pontos elszámolása, átadása.

  • Hatékony közreműködés a műszakátadások során.

  • Részvétel a géptisztítási, gépkarbantartási folyamatokban.

Elvárások

  • Középfokú végzettség

  • Pontosság, precizitás

  • Együttműködési készség, csapatjátékosság

  • Munkavédelmi eljárások és szabványok ismerete

  • Jó fizikai erőnlét (a munka során nehezebb termékeket kell megemelni)

  • Több műszakos munkarend vállalása

Munkádért cserébe Partnerünk kínál

      • Hosszútávú, biztos munkahelyet
      • Korrekt bért
      • Széles juttatási csomagot
      • Bejárási támogatást (távolsági buszbérlet támogatás, Pécsen belül céges buszjárat)

      Контактна особа

      Pecze Bianka

      Mail Call

      На цю роботу заявку подавати тут

      Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!