Mérőhíd kezelő

Місце виконання роботи

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

виробництво

Мінімальний рівень освіти
повна загальна середня освіта
Очікуваний досвід
1 рік
Знання мов
Угорська
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Mérőhíd kezelő в області Bács-Kiskun!

Feladataid közé tartozik …

  • · mérési és munkautasítások alapján félkész és kész áram- és feszültségváltók elektromos mérése · a tevékenységhez előírt dokumentálási folyamat működtetése · a mérőhelyek, mérőeszközök, biztonsági eszközök ellenőrzése, rendben tartása

Elvárások:

  • műszaki tapasztalat
  • hosszú távra tervezz nálunk
  • jó a látásod és kézügyességed legyen

Előny:

           elektromos mérésben szerzett tapasztalat

  • középfokú, elektrotechnikai, autóvillamossági, villanyszerelő, mechatronikus végzettség

stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség · 2 műszakos munkarend · műszakpótlékokkal, mozgóbérrel együtt elérhető átlagos nettó jövedelem 280-290.000 Ft · béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, helyi bérlet támogatás) · bejárás támogatása

A jelentkezésed kollégánkhoz, Gáborhoz fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon. Kollégánk elérhetősége: +36204179812

Szívesen látunk irodánkban is: Kecskemét, Dobó I. krt. 3. szám alatt.

Контактна особа

Szöllősi Gábor

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!