Lakatos-Hegesztő

Місце виконання роботи

Mindszentgodisa Baranya Magyarország

Фізична робота, Інше, Технік/кваліфікована робота, виробництво

Мінімальний рівень освіти
Кваліфікований робітник
Очікуваний досвід
2 роки
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Lakatos-Hegesztő в області Baranya!

Lemezmegmunkálással foglalkozó partnerünk több hazai és nemzetközi nagyvállalat fémipari beszállítója, aki olyan cégekkel dolgozik együtt mint például Prímagáz, Mol, Bosch, Siemens, vagy a Bramac.

A növekvő megrendelések miatt bővülnek és keresik az új kollégát lakatos-hegesztő munkakörbe.

Feladataid lesznek:

  • Acélszerkezetek hegesztési munkáinak elvégzése műszaki dokumentációk, rajzok alapján

  • Műszaki folyamatok előkészítése, mérések elvégzése

Ami a munkához szükséges:

  • Releváns szakmai végzettség

  • Acélszerkezet gyártás területén szerzett tapasztalat

  • 2 műszak vállalása

Amit a munkádért cserébe kínálnak:

  • Korrekt bérezés

  • Céges buszjárat segíti munkába járásod: Bakóca-Mánfa-Komló, Mecsekpölöske-Kishajmás; Vázsnok-Tékes-Gerényes-Jágónak-Baranyaszentgyörgy-Baranyajenő-Sásd-Varga településekről

  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet, összetartó, magasan képzett szakmai csapat vár

Контактна особа

Pecze Bianka

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!