Kompozit Operátor

Місце виконання роботи

Somogy Magyarország

Робота, що не потребує кваліфікації

Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Kompozit Operátor в області Somogy!

Partnercégünk magas hatékonyságú műszaki textilek gyártásával foglalkozik, melyek között megtalálhatók a többtengelyes erősítők, szénszálas erősítők, RTM erősítők, fonott erősítők és vákuum csomagoló termékek.

Feladatok:

  • Kompozit szerszámok előkészítése, javítása.
  • Kompozit (Gyanta és üvegszál technológia)
  • Kézi száraz és nedves laminálás
  • Gyanta infúziós gépek előkészítése és kezelése
  • A keletkezet napi hulladék szelektált gyűjtése

Elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • Megbízhatóság
  • 3 műszak vállalása

Előny:

  • Darus jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Ajánlat:

  • Kiemelkedő összegű Cafeteria
  • Jelenléti bónusz
  • Pótlék kiegészítés
  • 18:00-22:00 között 30% pótlék; 22:00-06:00 között 45% pótlék
  • Hosszútávú munkalehetőség, fejlődési lehetőség
  • Családbarát munkahely
  • 100%-os bérlet támogatás

A jelentkezésed után kollégánk felveszi veled a kapcsolatot és megbeszélitek a részleteket.

Контактна особа

Giczi Kristóf

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!