Karbantartó mérnök (villamos vagy gépész)

Місце виконання роботи

Pest Magyarország

hrsoftware.category.2229, hrsoftware.category.2230

Знайдіть свою нову роботу Karbantartó mérnök (villamos vagy gépész) в області Pest!

Pest megyei (Kecskemét közeli) stabil és biztos lábakon álló, modern és folyamatosan fejlődő autóipari partnerünk keresi új KARBANTARTÓ MÉRNÖK kollegáját!

Milyen feladatokra számíthat a leendő kolléga?

  • Fröccsöntő üzem (Engel gépek) preventív- korrektív karbantartásának megszervezése, ütemezése
  • Műszakos kollégák munkájának szervezése, koordinálása, oktatások megszervezése
  • Karbantartásokhoz szükséges anyagok beszerzése, raktár készlet ellenőrzése, felülvizsgálata
  • Külső/belső szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Külső/belső auditokon való felkészülés- részvétel
  • Hibaelemzések, kimutatások készítése
  • Új gépek beépítésének koordinálása, problémák elhárítása

Az ideális jelentkező az alábbi feltételeknek felel meg:

  • Villamos vagy gépészmérnök végzettség
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Siemens PLC programozás ismerete (előny)
  • Kuka robotok ismerete előnyt jelent
  • Programozási tapasztalat előny
  • Független, önálló munkavégzés, magabiztosság, határozottság
  • Csapatmunkára való készség, alkalmasság
  • Német vagy angol nyelvtudás legalább középfokon

Mit kínál partnercégünk?

  • Magas összegű éves cafeteria keret
  • Korrekt, piaci szinten is reális bérezés
  • Szakmailag inspiráló fejlődésre lehetőséget adó közeg
  • Céges buszjárat vagy emelt összegű (50Ft/km) munkába járási támogatás
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
  • 13. havi juttatás
  • Teljesítmény, eredményfüggő elismerések
  • Munkatársi ajánlás bónusz
  • Gyáron belüli kulturált igényes étkezési lehetőség

Amennyiben a fenti lehetőség érdekes az Ön számára, többet szeretne tudni róla, örömmel várom jelentkezését a palfi.anna@viapan.hu emailcímre.

Контактна особа

Pálfi Anna

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!