Gyártósori operátor

Місце виконання роботи

Pécs Baranya Magyarország

Фізична робота, Робота, що не потребує кваліфікації, виробництво

Мінімальний рівень освіти
базова середня освіта
Договір
Повна зайнятість
Оплата
305.000 - 350.000 / місяць

Знайдіть свою нову роботу Gyártósori operátor в області Baranya!

Irány egy jó munkahelyre, ahol megbecsülnek és hosszútávra terveznek Veled! Régiónk egyik legnagyobb autóipari beszállítója hirdet felvételt, és kínálnak magas bért és kiemelkedő juttatási csomagot. Autóklímákhoz gyártanak klímacsöveket és csőrendszereket, ezek előállításában számítanak a segítségedre.

Mi lesz a feladatom?

  • Alkatrészek összeszerelése

  • Gépek kiszolgálása

  • Közvetlen környezeted tisztán tartása

Szakmai elvárások

  • Általános iskolai végzettség

  • Gyártásban/termelésben vagy raktárban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

  • Pályakezdőként is szívesen fogadjuk jelentkezésed

  • Több műszakos munkarend vállalása

  • Megbízhatóság

  • Pontosság

  • Álló munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • Alapbér: 305.000 Ft/hó

  • Ha tapasztalatokkal is rendelkezel, 350.000 is lehet a kezdő béred

  • Bónuszok és Cafeteria már az első naptól kezdve

  • 30%-os műszakpótlék a 18:00 – 6:00-ig terjedő időszakra

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • Tiszta munkakörnyezet, könnyű fizikai munka

  • Befogadó, jó hangulatú csapat vár téged

  • Ingyenes céges buszjárat Komló irányából

Amennyiben úgy érzed, hogy belevágnál ebbe a lehetőségbe, nyomd meg a hirdetésnél a jelentkezem gombot. Kérdés esetén keresd kollégánkat, Dalmát a +36 20 265 4486-es telefonszámon, aki szívesen válaszol az esetleges kérdéseidre.

Контактна особа

Horváth Dalma

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!