Gyártástámogató mérnök

Місце виконання роботи

Pécs Baranya Magyarország

Інженер/забезпечення якості, виробництво, Початківець/професійний досвід

Мінімальний рівень освіти
Університет, ОР "бакалавр"
Очікуваний досвід
2 роки
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Gyártástámogató mérnök в області Baranya!

Kiemelt pécsi partnerünk részére keresünk kollégát gyártástámogató mérnök pozícióba. Gyere és fejlődj egy növekvő vállalatnál!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Gyártási folyamatok kialakítása, fejlesztése, hiba megelőzési módszerek kidolgozása

  • KPI-ok monitorozása
  • Gépek, berendezések telepítése, műszaki átvétele

  • Általad vezetett gyártóterület műszaki támogatása (hegesztő, lézerhegesztő)

  • Operátori csapat koordinálása

  • Gyártóterület műszaki támogatása

  • Gyártási-, és műszaki dokumentáció készítése

Amit keresünk

  • Gépészmérnöki diploma

  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás

  • Legalább 2-3 év szakmai tapasztalat

  • Jó kommunikációs és szervezőkészség

Előnyt jelent

  • Alumínium csövek alakításában szerzett tapasztalat

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

  • Core Quality tools (APQP, SPC, control plan, FMEA, PPAP stb) ismeretek

  • CAD program ismerete

Amit a munkádért cserébe Partnerünk nyújt

  • Nemzetközi háttér

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Szakmai tudás folyamatos fejlesztése

  • Új, modern gyári környezet

  • Korrekt bérezés és juttatások

Ha úgy érzed, Te lennél a legmegfelelőbb erre a pozícióra, küldj nekünk egy angol vagy egy magyar nyelvű önéletrajzot a megadott címre, és visszajelzünk a továbbiakkal kapcsolatban.

Контактна особа

Pecze Bianka

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!