Gyártástámogató gépbeállító (3 műszak)

Місце виконання роботи

Kecskemét Bács-Kiskun

Фізична робота, Технік/кваліфікована робота, виробництво

Мінімальний рівень освіти
Кваліфікований робітник
Очікуваний досвід
2 роки

Знайдіть свою нову роботу Gyártástámogató gépbeállító (3 műszak) в області Bács-Kiskun!

Stabil, kiszámítható, hosszútávon is biztos megélhetést biztosító (valóban leállásmentes!) állást keresel tapasztalt gépkezelőként?

Csatlakozz Kecskemét egyik legbiztosabb lábakon álló vállalatához!

Gyártástámogató gépkezelő/gépbeállító munkakörbe

3 műszakos munkakörbe!

Feladatok:

  • Gyártósori berendezések -PLC gépek- beállítása és önálló kezelése
  • Meghibásodás esetén javaslattétel a hiba elhárítására, kisebb hibák elhárításában való aktív részvétel
  • Termékek előállítása a gyártási folyamatnak megfelelően (minőségi, mennyiségi céloknak megfelelően)
  • Az átállások és hibaelhárítások, szerelési folyamatok támogatása
  • A gép mellett munkát végzők felügyelete, a kisegítő munkát végzők betanítása

Fő elvárások a leendő kollegával kapcsolatban - jelentkezz ha magadra ismersz az alábbiak alapján:

  • Középfokú végzettség, valamilyen műszaki pl. technikusi, szakmunkás irány előny-nem elvárás.
  • Gépbeállításban és gépkezelésben szerzett tapasztalat min 1 év (ideálisan termelővállalatnál)
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés, tanulékonyság, csapatjátékos hozzáállás
  • 3 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől-péntekig), havi átlag 2 szombat vállalása (havonta túlóraként  kifizetve- keret nélkül!)

Amit partnerünk kínál (miért is érdemes ide csatlakozni)?

  • Kezdőbér: br. 470.000 Ft kezdő ALAPBÉR ( + túlórapótlék, műszakpótlék)
  • Alapbéren túli egyéb juttatások: cafeteria juttatás, havi és negyedéves bónuszok, termékvásárlási kedvezmények
  • Utazási támogatás 30Ft/km, céges buszjáratok Kecskemét környéki településekről, helyieknek is napi útiköltség-térítés
  • Munkaközi szünetet nem kell ledolgozni!
  • Havonta kifizetett, munkaidőkeret nélküli túlóra
  • Kiszámítható, biztos, hosszútávú munkahelyet, leépítés veszélye nélkül
  • Nemzetközi, stabil hátteret, biztos működést
  • Modern, igényes, tiszta munkakörnyezetet
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, cégen belüli előremenetelt, támogató csapatot

Amennyiben a fenti lehetőség érdekes lehet számodra, küldd el nekünk jelentkezésedet a palfi.anna@viapan.hu emailcímre, vagy a jelentkezés gombra kattintva is elküldheted pályázatodat, minden jelentkezésre visszajelzünk!

Контактна особа

Pálfi Anna

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!