Gyártástámogató-fejlesztő mérnök

Місце виконання роботи

Budapest Magyarország

Інше, , hrsoftware.category.2230

Мінімальний рівень освіти
Університет, ОР "бакалавр"
Очікуваний досвід
2 роки
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Gyártástámogató-fejlesztő mérnök в Будапешті!

Teljes körű, integrált csőhálózati megoldásokat kínáló partnerünk részére keresünk Gyártástámogató-fejlesztő mérnök pozícióra munkatársat!

Milyen feladatok várnak rád?

  • Műszaki problémák megoldása, gépek és berendezések karbantartása és javítása
  • Gépek műszaki rendelkezésre állásának biztosítása és fejlesztése
  • A műszaki vezető által meghatározott célok szerinti gépek üzemeltethetőségének és hatékonyságának növelése
  • Kapcsolattartás szállítókkal, új beszállítók felkutatása
  • Gyártással kapcsolatos műszaki analízisek készítése és dokumentálása
  • Kapcsolattartás a külföldi központi műszaki osztállyal
  • Minőségbiztosítási előírások betartása
  • Műszaki dokumentációk kezelése és naprakészen tartása
  • Gyártási problémák elemzése és javítása
  • Együttműködés más területekkel a vállalaton belül
  • Biztonságtechnikai tervek elkészítése és jóváhagyása
  • LEAN rendszerek támogatása
  • Munkavédelmi előírások betartása
  • Szerszámok beüzemelésének koordinálása és ellenőrzése
  • Felújítási és beüzemelési projektek szervezése és végrehajtása
  • Gépbeszerzések és új technológiák telepítésének támogatása
  • Oktatási és üzemeltetési dokumentációk készítése

Amennyiben az alábbiakkal rendelkezel, akkor biztos a siker:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 év ipari, üzemi tapasztalat
  • AutoCAD/Solidworks-ben való jártasság
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit partnerünk ajánl munkádért cserébe:

  • Korrekt bérezés
  • Éves bérfejlesztés
  • Belső ajánlási program jutalom
  • Éves, teljesítményalapú bónuszrendszer
  • Munkába járás támogatás
  • Stabil, megbízható, folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Céges rendezvények

Munkavégzés helye: Budapest X. kerülete

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig, heti 40 óra (kezdés: 7:10-8:45 között)

Szimpatikusnak találod? Akkor várjuk jelentkezésedet önéletrajz csatolásával! :)

Контактна особа

Slajchó Adél

Mail

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!