Gépellátó

Місце виконання роботи

Pécs Baranya Magyarország

Робота, що не потребує кваліфікації

Знайдіть свою нову роботу Gépellátó в області Baranya!

Világviszonylatban is kiemelkedő, dohányipari céghez keressük új munkatársainkat. Pécs egyik legnagyobb foglalkoztatójánál, multinacionális vállalati háttérrel rendelkező, megbízható, biztos és hosszútávú lehetőségeket kínálunk.
A munkáról:

Elsősorban dohányipari termékeket állítanak elő, tehát cigarettát, nikotinpárnákat és egyéb a dohányzáshoz kapcsolható termékeket.

Feladatok:

  • a termelő gépek felügyelete

  • alapanyaggal ellátása

  • a működésük üzemszerű biztosítása

  • a gépek és környezetük rendben tartása

  • az elkészült termékek mozgatása, továbbküldése csomagolásra

  • két műszakos munkarendben (6:00-18:00; 18:00-6:00)

Amit kínálunk:

  • a régióban az egyik legversenyképesebb jövedelem

  • cafeteria már az első munkanaptól jár

  • bejárás támogatás nem pécsi lakosok számára

  • műszakpótlék, kedvezményes étkezési lehetőség, egyéb béren kívüli elemek

  • hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés

Ami a munkához szükséges:

  • általános iskolai végzettség (8. osztály)

  • jó kézügyesség

  • megbízhatóság

  • középfokú végzettség előny

  • gyártásban termelésben szerzett tapasztalat szintén előny, de nem elvárás

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, akkor kattints a jelentkezés gombra.

Kérdés esetén keresd kollégánkat, Andort a 0620/483-9824-es telefonszámon, aki szívesen válaszol a kérdéseidre.

Контактна особа

Kovács Andor

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!