Gépbeállító

Місце виконання роботи

Kaposvár Somogy Magyarország

Технік/кваліфікована робота, ,

Мінімальний рівень освіти
повна загальна середня освіта
Очікуваний досвід
1 рік
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Gépbeállító в області Somogy!

Partnercégünk a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak. Az általuk előállított termék mások biztonságát szolgálja, akár atomerőművekben vagy olaj fúrótornyokban is használják biztosító betéteiket világszerte. A mindennapi munkavégzés során első helyen az egészség és a biztonság áll.

A cég 25 éve gyártja közel 350 fővel a kis-, és középfeszültségű biztosítóbetéteket és azok alkatrészeit.

A gépbeállító kollégának következő feladatokat kell ellátnia:

  • A gyártás megkezdése előtt te felelsz azért, hogy legyártsd az első darabot és ellenőrizd, hogy minden beállítás az előírásoknak megfelelő, hiszen rajtad is múlik az előállított termék minősége.
  • A te feladatod lesz, hogy a folyamatos gyártás feltételei teljesüljenek; gyártás előkészítése és felügyelete.
  • Egy-egy termék előállítása során közösen fogsz dolgozni az operátor kollégákkal, és a te feladatod lesz, hogy időről-időre ellenőrizd, hogy a gyártás során a beállítások folyamatosan jók legyenek az adott gépsoron.
  • Amennyiben automata gépeken fogsz dolgozni a te feladatod lesz a termelési feladatok elvégzése.
  • A te felelősséged lesz, hogy a készárut kividd a készáru raktárba.
  • Ha leltározni szükséges az alkatrészeket valamilyen okból, akkor neked is részt kell venni benne, ami előfordulhat heti/havi szinten, illetve decemberben tartjuk az éves leltárunkat.
  • A munka során közvetlen felettesed a műszakvezető/ cellavezető

Ami a munkakör betöltéséhez szükséges:

  • középfokú műszaki végzettség (előnyösen szakmunkás/technikusi)

  • alapszintű pneumatikai ismeretek

  • 2 műszakos munkarend vállalása

  • fontos a csapatban való együttműködési készség és a gyors problémamegoldás

  • alapvető számítógépes ismeretek

Juttatások:

  • Átlag feletti alapfizetés(tapasztalattól és végzettségtől függően),bónusz juttatás: a bruttó bér 4 %-a.
  • Minden év januárjában béremelés.
  • Emelt összegű műszakpótlékdélutános műszakban már 14 órától 30%, éjszakai műszak esetén 40%. Amennyiben 2 műszakban dolgozol, a délelőttös és a délutános műszakok váltogatják egymást hetente, így +15 % műszakpótlékkal kalkulálhatsz havi szinten az alapfizetéseden felül.
  • Havi cafeteria juttatás: bruttó 25.000 Ft + az alapbér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg megkapod.
  • Év végénhavi fizetés(december közepén utaljuk), ami extrán hasznos a karácsonyi készülődés során.
  • Minden hónap 5. napján fizetés.
  • Munkabérelőlegkérhető 3 hónap munkaviszonyt követően.
  • Munkába járás támogatása vidékről: autó esetén 20 Ft/km, vonat-, buszbérletnél 86 %-ot térítünk.
  • munkaruhát, munkavédelmi cipőt biztosítjuk és a tisztításával sem kell otthon bajlódnod, azt is mi intézzük.
  • Törzsgárda jutalom már 2 év után és ajánlásért is kaphatsz jutalmat, ha segíted bővíteni csapatunk.

Контактна особа

Giczi Kristóf

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!