Gépbeállító, gépkezelő

Місце виконання роботи

Pest Magyarország

Фізична робота, Фармакологія/хімічна промисловість, Робота, що не потребує кваліфікації

Мінімальний рівень освіти
повна загальна середня освіта
Очікуваний досвід
3 роки
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Gépbeállító, gépkezelő в області Pest!

2 fő Gépbeállító/gépkezelőt keresünk gyógyszercsomagolással foglalkozó partnerünk részére.

Feladatok:

  • Gyógyszeripari csomagológépek (bliszterező, kartonozó, szerializáló) beállítása, üzembehelyezése és zavartalan működésének biztosítása
  • A berendezések rendszeres ellenőrzése és karbantartása
  • Gépüzemeltetés során fellépő hibák diagnosztizálása és javítása
  • Technikai dokumentációk és naplók vezetése
  • Munkavédelmi és minőségbiztosítási előírások betartása

Munkavégzés helye: Törökbálint

Elvárások:

  • Érettségi, középfokú technikai végzettség (pl. gépészeti, elektromos vagy hasonló területen)
  • Műszaki érzék és hibakeresési képesség
  • Precíz munkavégzés és magas szintű figyelem a részletekre
  • Csapatjátékos hozzáállás és kommunikációs készség
  • Képesség önálló munkavégzésre és prioritások kezelésére

Előny:

Gyógyszeripari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Egy műszakos, nappalos munkarend, (alkalmazottaknak szóló) munkaszerződés
  • Tapasztalati szintnek megfelelő bérezés
  • Havi 15,000 Ft cafeteria és bejárási támogatás
  • Évi 2x2 hét leállás (nyáron és a karácsonyi időszakban)

Ha felkeltettük érdeklődését, várjuk szakmai anyagát, amit bizalmasan kezelünk. A kiválasztott Jelöltekkel felvesszük a kapcsolatot interjúszervezés céljából. Köszönjük érdeklődését!

Контактна особа

Pálinkásné Lőrincz Ildikó

Mail

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!