Fémipari gépkezelő

Місце виконання роботи

Szekszárd Tolna Magyarország

Фізична робота, Робота, що не потребує кваліфікації, виробництво

Мінімальний рівень освіти
базова середня освіта
Очікуваний досвід
1 рік
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Fémipari gépkezelő в області Tolna!

Fémmegmunkálással foglalkozó partnerünk részére keressük új kollégákat gépkezelő és segítő munkakörbe. Egy biztos, fejlődő vállalatnál kínálunk lehetőséget, akik főleg külföldre termelnek, az ipar legkülönbözőbb szereplőinek. Perforált lemez előállítás a cég fő profilja, mindezt professzionalizmussal készítik el. A cég a nemzetközi jellege mellett ügyel a vállalaton belüli bizalomteljes és fesztelen légkörre. Várjuk azokat, akik itt, egy stabil háttérrel rendelkező cégben szeretnének alkotni, gondolkodni és tervezni. Ez egy olyan munkahely, ahol a teljesítmény és a munka öröme áll az első helyen.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Formanyomó, vagy lézervágó gépek kezelése, szerszámozása

  • Anyagmozgatás és hulladékkezelés

  • Napi-heti alap karbantartási feladatok elvégzése

  • A számítógépes adminisztrációs rendszer használata

Mi ezeket fogjuk figyelembe venni a kiválasztás során:

  • Szereztél-e már fémiparban tapasztalatot

  • Vállalod, hogy 3 műszakban dolgozol (5:45-13:45;13:45-21:45; 21:45-05:45)

  • Alapfokú iskolai végzettséggel rendelkezel

  • Gépkezelői gyakorlatod van

  • Önállóan és felelősségteljesen végzed a munkádat

Nem feltétel, de előnyt jelent:

  • Targonca vezetői engedély

  • Darukezelői vizsga

  • Alapszintű német nyelvismeret

  • CNC gépbeállítói gyakorlat

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amivel partnerünk meghálálja a munkádat:

  • Szabad hétvégékkel
  • Kiemelt juttatási csomaggal
  • Kiemelkedő bérpótlékkal
  • +1 nap szabadsággal a törvényi előíráson felül
  • Útiköltség-térítéssel (25Ft/km), 100% bérlet támogatással
  • Önkéntes nyugdíjpénztári befizetéssel
  • Időszakos jutalmakkal, motivációs juttatással
  • Céges rendezvényekkel
  • Munkaruházattal és annak mosatásával
  • Széles körű szociális juttatásokkal
  • Számos fejlődési és továbbképzési lehetőséggel

Munkarend:3 műszak (Hétfőtől - Péntekig, 5:45-13:45; 14:45-21:45; 21:45-5:45)

Munkavégzés helye: Tolna megye, Szekszárd

Amennyiben úgy érzed, hogy belevágnál ebbe lehetőségbe, akkor várjuk jelentkezésedet önéletrajz csatolásával a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Контактна особа

Nagy Miklós

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!