Éjszakai csomagoló/raktáros

Місце виконання роботи

Igal Somogy Magyarország

Фізична робота, Робота, що не потребує кваліфікації,

Знайдіть свою нову роботу Éjszakai csomagoló/raktáros в області Somogy!

Dolgozz modern, tiszta környezetben, sütőipari cégnél Igalban,  Kaposvárról céges buszjárattal!

Partnercégünk Somogy vármegyei Igal külterületén található, ahol a 6000 m2-es gyárból látják el az országos lefedettségű franchise hálózatukat több, mint 300 munkatársuk támogatásával.

Egy dinamikusan bővülő sütőipari vállalat, amely mélyfagyasztott, az értékesítési helyen frissen kisütött pékáruk gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Magyarország és a közép-európai régió meghatározó látványpékség hálózataként naponta kínál friss, ízletes, változatos péksüteményeket vásárlóinak.

Feladatok:

  • Pékáruk csomagolása
  • Egyéb raktárban felmerülő feladatok ellátása

Munkavégzés helyszíne: Igal

Elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • jó fizikum
  • Állandó éjszaka vállalása
  • Érvényes tüdőszűrő papír

Ajánlat:

  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Heti kifizetés
  • Kaposvárról ingyenes céges buszjárat

A foglalkoztatás napi bejelentéssel történik.

A jelentkezésedhez, kérlek csatold fényképes önéletrajzodat!

Контактна особа

Gerencsér János

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!