Címkéző

Місце виконання роботи

Százhalombatta Pest Magyarország

Закупівля/логістика/склад, Інше, Робота, що не потребує кваліфікації

Договір
Щоденна заявка

Знайдіть свою нову роботу Címkéző в області Pest!

Feladatok:

- A beérkező termékekre címkék kihelyezése

- Csomagolás a szállítási előírásoknak megfelelően

- Részvétel az áruk összekészítésében

- Termékek helyes tárolása és elhelyezése a raktárban

Munkarend:

- 3 műszakban van lehetőség dolgozni, amely választható

- Hétfőtől - péntekig (06:00-14:00, 14:00-22:00), 22:00-06:00)

- Heti 3-4 napot van lehetőség dolgozni

Munkavégzés helye: Százhalombatta

A munkavégzés egyszerűsített foglalkoztatás [EFO] keretein belül történik.

Elvárások:

- Általános iskolai végzettség (8. osztály)

- Rugalmasság a munkaidővel kapcsolatban (a műszakok szervezése napi szinten történik)

- Pontosság és precizitás a munkavégzés során

- Képes önállóan és csapatban dolgozni

- Megbízhatóság, hiszen nekünk is fontos, hogy ne mond le a mond le a műszakot az utolsó pillanatban

Amit kínálunk:

- Korrekt jövedelem

- Műszakpótlék

- Modern, tiszta, támogató munkahelyi környezet és kollégák

- Fejlődési lehetőség

- Ingyenes céges buszjárat (Pusztaszabolcs, Iváncsa, Beloiannisz, Besnyő, Ráckeresztúr, Ercsi, Tass, Szalkszentmárton, Dunavecse, Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Sinatelep)

Amennyiben érdekel a lehetőség, töltsd ki az alábbi űrlapot, majd kattints a Jelentkezés küldése gombra!

Контактна особа

Major Dávid

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!