Betanított munka - diákoknak

Місце виконання роботи

Rácalmás Fejér Magyarország

Робота, що не потребує кваліфікації, виробництво,

Договір
Робота для студентів

Знайдіть свою нову роботу Betanított munka - diákoknak в області Fejér!

Feladatok:
- Gumiabroncs pakolás

- Minőségellenőrzés

- Gumijavítás

- Operátorok munkájának segítése

Munkavégzés (választható műszak):

- Délelőtt: 06:00-14:00

- Délután: 14:00-22:00

- Éjszaka: 22:00-06:00

- Nappal: 08:00-16:40

Munkavégzés helye: Rácalmás

Elvárások:

- Meló-Diák tagság - a dunaújvárosi irodánkban tudsz regisztrálni

- Betöltött 16. életév (éjszakai műszakban 18)

- Megbízhatóság

- Jó fizikum

Előnyt jelent:

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Br. 1334-2401 Ft/óra

- Modern munkakörnyezet és jó csapat

- Ingyenes buszjárat számos településről (Szabadszállás, Kunszentmiklós, Tass, Szalkszentmárton, Dunavecse, Paks, Dunakömlőd, Madocsa, Bölcske, Dunaföldvár, Kiskőrös, Akasztó, Dunatetétlen, Tételhegy, Solt, Dunaegyháza, Apostag, Dunaújváros, Baracs, Kisapostag, Pálfa, Vajta, Cece, Alap, Alsószentiván, Előszállás, Daruszentmiklós, Mezőfalva, Nagyvenyim, Fajsz, Bátya, Kalocsa, Dunapataj, Harta, Besnyő, Pusztaszabolcs, Adony, Kulcs, Rácalmás, Százhalombatta, Ercsi, Ráckeresztúr, Beloiannisz, Iváncsa, Székesfehérvár, Seregélyes, Sárosd, Szabadegyháza, Perkáta, Ozora, Vámszőlőhegy, Vámpuszta, Igar, Mezőszilas, Pusztaegres, Sárbogárd, Pincehely, Tolnanémedi, Simontornya, Sáregres, Nagykarácsony, Sárbogárd, Kislók, Mezőfalva)

Amennyiben érdekel a lehetőség, töltsd ki az alábbi űrlapot, majd kattints a Jelentkezés küldése gombra!

Контактна особа

Major Dávid

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!