Betanított kézi csomagoló

Місце виконання роботи

Sárvár Vas Magyarország

Фізична робота, Інше, Робота, що не потребує кваліфікації

Мінімальний рівень освіти
базова середня освіта
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Betanított kézi csomagoló в області Vas!

Sárvári partnerünkhöz keresünk munkavállalókat, ingyenes buszjárattal több útvonalon!

A következő feladatokat kell majd megoldanod:

Baromfi termékeket kell pakolni, válogatni, lemérni, habtálcába helyezni és csomagolni

A munkába állás feltétele:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 1 évnél nem régebbi tüdőszűrő vizsgálat, és negatív eredmény
  • jó kézügyesség, pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • húsfeldolgozói tapasztalat előny, de nem feltétel
  • NEM szükséges oltási igazolvány a munkavégzéshez

Segítünk a tüdőszűrő beszerzésében, pontosabban elmondjuk hogyan tudod elintézni a leggyorsabban.

Munkádat ezzel háláljuk meg:

  • 1 műszakos munkarend (5:40 - 14:40)
  • Bérezés: 10.400Ft/nap, plusz teljesítménypótlék, túlóra lehetőség 100%-os pótlékkal
  • Napi bejelentés, folyamatos és alkalomszerű munkavégzés lehetősége megbeszélés szerint
  • Céges buszjárat Zalaegerszegről és környékéről, Sümegről, Pápáról, Celldömölkről
  • A fizetésedet minden héten szerdán utaljuk.
  • A munkába járásban segítünk, hiszen ingyenes buszjáratokat indítunk több útvonalon.
  • Húsipari termékeket ottani dolgozóként kedvezményes áron megvásárolhatod.

Így jelentkezz erre az állásra:

Ha az olvasottak felkeltették az érdeklődésed, és a leírásból magadra ismertél, akkor Jelentkezz!

Ha személyesen szeretnél velünk beszélni, akkor kollégánk a +36 20 516 89 11-as telefonszámon várja hívásodat hétfőtől-péntekig 8:00 és 16:00 óra között.

Контактна особа

Koós Melinda

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!