Betanított csőszerelő, előkészítő

Місце виконання роботи

BUDAPEST Budapest Magyarország

Фізична робота

Мінімальний рівень освіти
базова середня освіта
Очікуваний досвід
Початківець
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Betanított csőszerelő, előkészítő в Будапешті!

A XV. kerületbe rozsdamentes csövek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz

Fémipari előkészítő, betanított csőszerelő munkatársat keresünk hosszú távra, azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület.

Feladatok:

  • Flexibilis tömlők előkészítése
  • Darabolás, csiszolás, préselés,
  • Gyártási ellenőrző dokumentáció kitöltése

Munkaidő:

  • 1 műszakos: hétfőtől-péntekig 7:00-16:00 között

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny, de nem elvárás: Fémipari területen szerzett tapasztalat, fémipari végzettség, fogékonyság német nyelvre, műszaki rajz ismeret,

Amit mi ajánlunk:

  • Fizetés: nettó 300.000ft
  • Lépcsőzetes emelés a próbaidő alatt
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, teljes munkaidős, bejelentett álláslehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra önéletrajza csatolásával.

Контактна особа

Gál Norbert

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!