Automatizációs szakember

Місце виконання роботи

Pest Magyarország

Інженер/забезпечення якості

Мінімальний рівень освіти
Кваліфікований робітник
Очікуваний досвід
3 роки
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Automatizációs szakember в області Pest!

Élelmiszeripari automatizálási munkák végzésére, főként borászati technológiai berendezések (szűrők, szivattyúk, szelepek stb.) elektronikai, mechanikai, pneumatikai kalibrációjára keresünk kollégákat csaknem másfél évszázados múltra visszatekintő Partnerünk számára, melynek termékei, zamatai Amerikától Ausztráliáig ismertek, kedveltek

Feladatok

• Gépek automatizációja

• Villanyszerelési és pneumatikai feladatok

• PLC programozás

• Gépek, géprendszerek, gépelemek, mechanikus berendezések beállítása

• Új gépek, berendezések, eszközök üzembe helyezése

Kit keresünk?

• Az ideális Jelölt automatizációs tudású villanyszerelő, elektroműszerész, mechatronikai műszerész és pneumatikai, PLC programozási tudása is van

• A fenti területeken 3-5 éves tapasztalata, lehetőleg élelmiszeripari gyakorlata van

Juttatások

• Az alapbér mellett műszakpótlék (heti műszakbeosztás alapján) és készenléti díj

• Cafeteria

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és úgy érzi, hogy megfelel a követelményeknek, küldje el Nekünk önéletrajzát, hogy kollégánk felvehesse Önnel a kapcsolatot.

Контактна особа

Gerendás Szabolcs

Mail

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!