Minőségellenőr

Місце виконання роботи

Pécs Baranya Magyarország

Інженер/забезпечення якості, Технік/кваліфікована робота

Мінімальний рівень освіти
повна загальна середня освіта
Очікуваний досвід
1 рік
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Minőségellenőr в області Baranya!

Megbízónk egy innovatív fémipari vállalat, közel 70 éves tapasztalattal foglalkozik lemez és acél megmunkálással, többek között gépburkolatokkal, kapcsolószekrényekkel, különleges tartályokkal, kezelőpultokkal. Folyamatosan fejlődnek és szaporodnak a megbízásaik, ezért keresik új Minőségellenőr kollégájukat a csapatba.

Milyen feladatokra számíthatsz?
  • Festett termékek átvétele

  • Mérések végzése a kapcsolódó kritériumok alapján

  • Új termék bevezetésében való aktív részvétel, mérésegyeztetések, termék jóváhagyási folyamat (PPAP)

  • Alkatrész és termék átvételi dokumentumok vezetése

  • Ellenőrzési dokumentumok készítése, naprakészen tartása

  • Részvétel a belső reklamációkban, panasz esetén annak kivizsgálásában való közreműködés

Egy olyan kollégát várnak, aki:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik

  • Dolgozott már fémiparban, van tapasztalata minőségellenőri munkakörben

  • Tudja értelmezni a műszaki dokumentációkat, és a hozzájuk kapcsolódó kritériumokat

  • Felhasználói szinten kezeli a számítógépet

    • Mérőeszköz ismeret (tolómérő, hézagmérő, szögmérő)
    • Vállalja a 2 műszakos (6:00-14:00; 14:00-22:00)

    Amivel várnak téged:

    • Hosszútávú munkalehetőséggel egy biztos hátterű cégnél

    • Határozatlan idejű munkaszerződéssel

    • Megegyezés szerinti bérezéssel

    • Cafeteriával
    • Munkába járás támogatás

    Контактна особа

    Fenyősi Zsófia

    Mail Call

    На цю роботу заявку подавати тут

    Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!