Lobbis feladatok ellátása - nyugdíjasoknak

Місце виконання роботи

Budapest Budapest Magyarország

Робота, що не потребує кваліфікації, Туристична галузь/готельно-ресторанний бізнес, ,

Договір

Знайдіть свою нову роботу Lobbis feladatok ellátása - nyugdíjasoknak в Будапешті!

Feladat: vendégtér rendjének felügyelete

-         asztalok tisztántartása

-         tálcák rendezése

-         szükség esetén felmosás, felsöprés

-         leszemetelés

Munkaidő: heti 3 napban (H-SZ)

-         délutáni műszakban (15:00-23:15)

Elvárások:

-         önálló munkavégzés

-         öregségi nyugdíj, illetve tagság szövetkezetünknél

-         egészségügyi kiskönyv, melyhez szükséges érvényes tüdőszűrő lelet

Munkavégzés helye: Óbuda, Szentendrei út

Megközelítés: 9, 34, 106, 134, 111, 118-as buszokkal

Óradíj: bruttó 1550 Ft/óra (nettó 1318 Ft/óra)

-         18:00 órát követő munkavégzés esetén pótlék

-         jelenléti bónusz

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a „Jelentkezés” gombra és kollégánk keresni fogja megadott elérhetőségein!

Контактна особа

Jáki Janka

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!