Könyvelő

Місце виконання роботи

Somogy Magyarország

Очікуваний досвід
3 роки

Знайдіть свою нову роботу Könyvelő в області Somogy!

Partnercégünk célja, hogy iparágtól függetlenül mind minőségben, mind szállítási pontosságban és technológiában meghatározó szerepet töltsön be, elsősorban műanyagipari megoldások terén!

  Feladatok:

  • vevő, szállító, pénztár, tárgyi eszközök, bank könyvelés,
  • teljeskörű bevallási kötelezettség,
  • zárási teendők,
  • könyvvizsgálat közreműködés,
  • statisztika benyújtása, kivéve bér jellegű munkálatok és bevallások.
  • Banki monitoringokhoz adatszolgáltatás: főkönyv, mérleg és eredmény kimutatás, korosított vevő szállító kimutatás.
  • Adatszolgáltatás állandó jelleggel a nyitott vevő, szállítókról pénzügy felé.
  • 2 fő ügyintéző munkájának koordinálása.

   Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Legalább 2 év könyvelési tapasztalat

Előny:

  • Kulcs Soft program ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Adótanácsadói végzettség

Ajánlat:

  • Korrekt piaci bérezés szakmai tapasztalat alapján
  • Szép kártya
  • Fejlődési lehetőség

A jelentkezésed után kollégánk felveszi veled a kapcsolatot!

Контактна особа

Giczi Kristóf

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!