Junior gépészmérnök (karbantartási terület)

Місце виконання роботи

Baranya Magyarország

Інженер/забезпечення якості, , hrsoftware.category.2230

Мінімальний рівень освіти
Університет, ОР "бакалавр"
Очікуваний досвід
2 роки
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Junior gépészmérnök (karbantartási terület) в області Baranya!

Partnerünk a távolból a Star Wars díszletébe is beillő gyártóegységével egyből felkelti az arra járók figyelmét - ugyanis Európa egyik legmodernebb gyárának számít.

Építőipari anyagokat gyártanak, méghozzá világszínvonalon, folyamatosan fejlődnek, ezzel biztosítva modern körülményeket az ott dolgozók számára.

Ők keresnek most a karbantartói csapatukba egy junior kollégát, aki betekintést nyerhet egy izgalmas gyár működésébe, olyan tapasztalatokat szerezve, amellyel lehetőséget teremthet az előrelépéshez.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • A berendezések állapotának felmérése, és a megfelelő működés ellenőrzése

  • A termelés során felmerülő hibák feltárása
  • A berendezések meghibásodása esetén a probléma felmérése és elemzése
  • Egyeztetés a karbantartás többi területével a javítás menetéről

Milyen esetben jelentkezz?

  • Gépészmérnök diplomádat már kezedben van, vagy folyamatban lévő gépészmérnöki tanulmányokat folytatsz levelezőn

  • Magabiztosan kommunikálsz angolul - szóban és írásban

  • Proaktív hozzáállás, folyamatszemlélet jellemez
  • Kíváncsi vagy, és örömmel állsz az új kihívások elébe

Amit adnak

  • Modern technológia, valódi szakmai feladatok

  • Hosszútávú, biztos multi közeg, 70 országban, több mint 70 ezer munkavállalóval

  • Képzések, előrelépési lehetőség

  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Egészségmegőrzést támogató juttatások

Контактна особа

Pecze Bianka

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!