Húsipari munkatárs

Місце виконання роботи

Szentgyörgyvár Zala Magyarország

Інше, Робота, що не потребує кваліфікації, виробництво

Мінімальний рівень освіти
Кваліфікований робітник
Очікуваний досвід
Початківець
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Húsipari munkatárs в області Zala!

Feladatok:

  • A Balaton Fishfarm & Factory Kft. halfeldolgozó üzemében halfeldogozói tevékenység teljes folyamatának végrehajtása (különböző fajú halak tisztítása, pikkelyezése, darabolása, árumozgatás, eszközök karbantartása stb.),
  • Belső oktatásokon való részvétel, előírások, utasítások követése, szabályok és határidők betartása,
  • Együttműködés a vágótér többi dolgozójával

Munkavégzés helye: Halfeldolgozónk, amely Szentgyörgyváron található, Zalacsány határában, Hévíz és Zalaegerszeg között, a 76-os és 760-as főutak kereszteződésénél.

Elvárások:

  • Legalább szakmunkás végzettség,
  • Legalább 18 éves kor
  • Halfeldolgozói tapasztalat előnyt jelent,
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés,
  • Azonnal munkába állás előnyt jelent,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Munkába járás támogatása,
  • Tanulási, fejlődési, szakmai előrelépési lehetőség a cégen belül,
  • Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség
  • bruttó 375 940 - 451 128 Ft/hó

Várjuk jelentkezésed!

Bővebb információkért hívd kollégánkat a +36 20 226 5160-as telefonszámon.

Контактна особа

Takács Dóra

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!