Gazdasági vezető

Місце виконання роботи

Szigetvár Baranya Magyarország

Керівництво компанією/менеджмент, Фінанси/контроль, Облік/аудит

Мінімальний рівень освіти
Університет, ОР "бакалавр"
Очікуваний досвід
5 + років

Знайдіть свою нову роботу Gazdasági vezető в області Baranya!

Partnerünk gazdasági részlegének élére keresünk kollégát Szigetvárra.

A pozícióhoz tartozó feladatok a következők

  • A vállalat gazdasági, pénzügyi, számviteli folyamatainak irányítása
  • Részvétel az adminisztratív folyamatokban
  • 3-5 fős csapat koordinálása
  • Heti / havi jelentések készítése a tulajdonos és a cégvezető részére
  • Üzleti terv, mérleg, beszámoló határidőre való elkészítése, könyvvizsgálat támogatása
  • Pénzügyi-számviteli politika kialakítása
  • Könyvelés koordinálása, ellenőrzése
  • Stratégiai döntések támogatása
  • Kintlévőségkezelés
  • Jogszabályok nyomonkövetése, bevallások, adatszolgáltatások elkészítése
  • Szabályzatok elkészítése, azok végrehajtásának ellenőrzése

Akit keresünk, az alábbiakkal rendelkezik

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 5 éves pénzügyi / számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat /lehetőleg gyártócégnél szerzett/
  • Magas szintű MS Office ismeret /Excel/
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • Proaktív kollégát keresünk, aki konfliktuskezelésben jártas, motivált, és képes másokat motiválni, aki eredmény-orientált.

Előnyt jelent

  • ERP rendszer használatban való jártasság
  • Nagyvállalatnál, vagy export cégnél szerzett tapasztalat

Amit Partnerünk kínál

  • Szakmai kihívást egy izgalmas gyártócégnél
  • Korrekt bért
  • Céges autót
  • Céges mobiltelefont
  • Cafeteriát

Amennyiben érdekli a lehetőség, várjuk önéletrajzát.

Контактна особа

Pecze Bianka

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!